0
0

Шпалери Кантрі

0
Шпалери, 215704, Woodland Chorus, Woodland Walk, Sanderson..
5 549 грн.
0
Шпалери, 215705, Woodland Chorus, Woodland Walk, Sanderson..
5 549 грн.
0
Шпалери, 215707, Chestnut Tree, Woodland Walk, Sanderson..
6 156 грн.
0
Шпалери, 215709, Chestnut Tree, Woodland Walk, Sanderson..
6 156 грн.
0
Шпалери, 215710, Chestnut Tree, Woodland Walk, Sanderson..
6 156 грн.
0
Шпалери, 215711, Chestnut Tree, Woodland Walk, Sanderson..
6 156 грн.

Кантрі шпалери – найкраще втілення сільського колориту.

Прагнення до природної натуральності не втрачає актуальності, і з року в рік стає все більш модним в оформленні інтер'єрів, а шпалери в стилі кантрі допомагають створити в приміщенні невимушені затишні умови. В малюнках полотен часто використовують зображення деревини, кераміки ручної роботи, фактурного тинькування. Витончені сюжети переповнені легкістю та респектабельним іноді навіть надто манірним шармом. Оздоблення стін шпалерами під кантрі привносить у приміщення атмосферу безтурботного умиротворення, відсутності конфліктності та поспіху.

Сюжетна різноманітність

Кантрі шпалери поєднують у собі масу оригінальних дизайнерських рішень, але підвищеною популярністю користуються рулонні матеріали:

У кольоровій гамі часто зустрічаються пастельні тони, бежеві, шоколадні, теракотові, горіхові відтінки та благородна бронза. Дизайнери часто використовують ніжно бузкові, приглушено-зелені, персикові та пісочні відтінки. У стилі кантрі допускається гармонійне вкраплення яскравих нот у спокійні тони осіннього листя чи ранкового неба.

Кантрі в інтер'єрі

Шпалери кантрі широко використовуються в оздоблені дач, заміських будинків і квартир, але для кухні, передпокою та коридору краще купити водостійкі вінілові полотна, які добре витримують легке вологе прибирання. Завдяки поєднанню флористичних та фонових полотен вдається створити колоритний природний простір у вітальні, їдальні, дитячій кімнаті чи спальні. Не перевантажене декоративними елементами кантрі завжди виглядає пристойно. Стиль не передбачає багатого оздоблення приміщень, але різьблені свічники, ковані елементи, вишита серветка, оригінальні керамічні статуетки гармонійно впишуться в інтер'єр.

В інтернет-магазині «Decoratorskyi» ви зможете купити шпалери Кантрі за ціною виробника. У нашому каталозі зібрані матеріали для легкого втілення найсміливіших проектів дизайну житлових приміщень, ресторанів, кафе та клубів. Дизайн в стилі кантрі завжди виглядає багато і розкішно.

Бельгійський декор
Молдинги, плінтус, карниз, декоративні матеріали
ДЕТАЛЬНІШЕ
Бельгійський декор