0
0

Decoratorskyi радий оголосити неймовірну акцію: знижка 60% на всю кольорову фарбу відомого англійського бренду Farrow & Ball!

Decoratorskyi радий оголосити неймовірну акцію: знижка 60% на всю кольорову фарбу відомого англійського бренду Farrow & Ball!

Decoratorskyi радий оголосити неймовірну акцію: знижка 60% на всю кольорову фарбу відомого англійського бренду Farrow & Ball! Ця унікальна пропозиція дійсна обмежений час, тому не пропустіть шанс оновити свій дім з вишуканістю та стилем, які пропонує лише Farrow & Ball.


Заснований в середині 20-го століття, Farrow & Ball завоював серця дизайнерів та господарів домівок по всьому світу завдяки своїм неперевершеним кольорам та екологічно чистому складу. Поєднуючи найкращі інгредієнти, 75 років досвіду та технічну точність, вони допомагають створювати прекрасні простори. Навіть у насичених кольорових фарбах менше 8% банки займає колір.


Інші 92% - це те, що створює якість, глибину та неймовірну реакцію на світло, що постійно змінюватиме ваш дім. Farrow & Ball додають щедрі порції багатих пігментів, щоб створити фірмовий вигляд глибоких кольорів зі складними відтінками. Те саме приміщення, яке здається яскравим і повітряним вранці, може відчуватися затишним і інтимним ввечері. Кожен відтінок розробляється під  різними типами освітлення, щоб він був ідеально збалансованим у будь-якому середовищі.


Акція діє на 32 фірмових кольори Farrow and Ball у фінішному покритті Modern Emulsion.


ЗАВАНТАЖИТИ ПАЛІТРУ ТА КОЛЬОРИ


Ця фарба ідеально підходить для перетворення вітальні, кухні, спальні, передпокою, або просто для отримання міцного матового покриття з найменшим відтінком блиску на будь-якій декоративній поверхні. 


Переваги  покриття Modern Emulsion:


  • має всього 7% блиску

  • літр укриває до 12 м2

  • швидко висихає

  • 1-й клас за стійкістю до стирання

  • легке у догляді, миється

  • стійке до плям та цвілі

  • екологічно чисте, з низьким вмістом ЛОС

  • на водній основі, з низьким рівнем запаху

  • безпечне для дітей 


Відвідайте наш салон, щоб скористатися цією винятковою пропозицією та дізнатися більше про продукцію. Наші експерти готові допомогти вам вибрати ідеальний колір, що ідеально доповнить ваш інтер'єр. Не просто фарбуйте стіни, створюйте атмосферу разом з Farrow & Ball і Ваша мрія про ідеальний інтер'єр стане реальністю легше та вигідніше, ніж коли-небудь!       


      


      


        


        


      


        


       


          


   


Фарба схожа на каву. Колір - це піна зверху, але саме якість решти чашки робить її смак приємним. — Річард Болл, співзасновник Farrow & Ball


З Farrow & Ball ваш дім засяє новими барвами!


Коментарі