0
0

Rebuild Ukraine: конкурс архітектурних проєктів по відновленню Північної Салтівки

Rebuild Ukraine: конкурс архітектурних проєктів по відновленню Північної Салтівки

Вже понад рік різні міжнародні організації та компанії вживають заходів для швидкого відновлення та реконструкції територій України, що постраждали через напад рф. Один з таких проєктів конкурс Rebuild Ukraine, організований канадським архітектурним бюро WZMH Architects та спрямований на залучення українських студентів та архітекторів до відновлення Північної Салтівки у Харкові.


Компанія WZMH Architects, провідне архітектурне бюро з Канади, оголосила про наступний етап власної довготермінової ініціативи Rebuild Ukraine – низки заходів, спрямованих на пошук оптимальних ідей відбудови українських міст. На цей раз канадські партнери пропонують зосередити зусилля навколо пошуку шляхів швидкого відновлення Північної Салтівки – найгустонаселенішого району міста. Так, 150 000 жителів Харкова втратили свої оселі, а понад 500 багатоповерхових будинків не підлягають відновленню, 300 з яких припадає саме на Салтівку. 


WZMH Architects вважають, що в післявоєнних проєктах нового будівництва чи реконструкції мають відображатися новітні стандарти якості: відновлюючи місто, важливо не просто повернутися до попереднього стану, а зробити так, щоб усе якнайкраще спрацювало в майбутньому. Тому в конкурсних роботах організатори пропонують застосувати модульні блоки Speedstac та ізоляційні панелі Kingspan, зробивши район сучасним, екологічним та комфортним для життя.   


Учасники мають подати на розгляд журі 10 слайдів з планами, кресленнями, рендерами, що ілюструють їхнє бачення реконструкції району. Реєстрація учасників та приймання заявок вже триває. 


Оголошення проєктів-переможців відбудеться 11 липня. Призовий фонд конкурсу складає $10 000 канадських доларів. З деталями та умовами Rebuild Ukraine можна ознайомитися за посиланням: https://www.rebuilduahackathon.com/uk 

Проєкт Rebuild Ukraine орієнтований на архітекторів та студентів архітектурних спеціальностей. 

Смарт-блоки Speedstac – елементи модульного будівництва з комунікаціями та внутрішнім оздобленням, добре зарекомендували себе на будівельному ринку Північної Америки. WZMH Architects запропонували цю технологію як інструмент реконструкції частково пошкоджених будинків. 

Панелі Kingspan – універсальний засіб зовнішнього оздоблення, що поєднує у собі теплоізоляційні властивості та довговічність.


Коментарі