0
0

Послуги по виїзду консультантів на об'єкт для підбору інтер’єрних декоративних матеріалів!

Послуги по виїзду консультантів на об'єкт для підбору інтер’єрних декоративних матеріалів!


Якщо ви плануєте ремонт або оновлення вашого інтер’єру, то вам потрібен час та можливість вибору декоративного оздоблення, особливо в умовах сучасних реалій нашої країни. 

Ви до кінця не визначилися, які матеріали потрібні для вашого об’єкту? Для наших досвідчених менеджерів це не проблема! З’ясувавши ваші потреби, вони приїдуть на об’єкт, аби ознайомитися з технічними деталями, підібрати потрібні для проєкту матеріали, та запропонують найоптимальніший варіант по ціні та характеристикам. 


Нам дуже близька ситуація, коли необхідно підлаштуватися під графік роботи підрядників  або полегшити собі вибір та зекономити час. Довірте цю роботу кваліфікованим спеціалістам салонів #decoratorskyi! Після чого ми сформуємо точний розрахунок вартості обраної продукції та узгодимо з вами всі можливі питання оплати, доставки та монтажу.

Така пропозиція саме для вас, якщо ви не маєте змоги або бажання витрачати час на відвідини шоу-румів комплектаційних матеріалів:

- поради щодо оздоблення  інтер'єру нашими матеріалами, на основі стилю інтер’єру, бажаного вигляду або призначення приміщення

- консультації по вибору кольору фарби та замовлення викрасів (рекомендації по оздобленню, включаючи стіни, стелю, дерев'яні, столярні та металеві вироби)

- перегляд каталогів з текстилем, шпалерами та ліпним декором (підбір стилістичних рішень відповідно до побажань клієнта)

- допомога з вибором домашнього декору, ароматів та аксесуарів

- рекомендаційний звіт та підготовка комерційної пропозиції після консультації (розрахунок вартості пошиття штор або перетяжки меблів)

Виїзд консультантів згідно графіку домовленостей, попередньо узгодивши час та домовившись про зустріч за конкретною адресою!

+38 (044) 3334756, +38 (067) 6450699 або hello@decoratotskyi.com

* Послуга надається для клієнтів в м.Києві

** Вартість виїзду менеджера - 500 грн. + транспортні витрати (але, при умові замовлення послуги, витрати на послугу повертаються вам в повному обсязі)


ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Коментарі