0
0

Лекція Єлизавети Фещенко “Як архітектору та дизайнеру завжди бути актуальним та втриматись на плаву попри всі шторми?”

Лекція Єлизавети Фещенко “Як архітектору та дизайнеру завжди бути актуальним та втриматись на плаву попри всі шторми?”

10 жовтня о 12:00 запрошуємо дизайнерів та архітекторів на лекцію Єлизавети Фещенко “Як архітектору та дизайнеру завжди бути актуальним та втриматись на плаву попри всі шторми”.


Єлизавета Фещенко - архітекторка з більш ніж 15 річним стажем в професії, та останні 8 років дизайнерка інтер’єрів. Працювала над житловими проектами та готелями операторів люксового рівня, має спеціалізацію з органічної архітектури. Авторка професійних статей, навчальних лекцій, вебінарів та інтерв’ю для професійної аудиторії.


Щоденно вивчає багато матеріалів для розуміння того, яким чином бути актуальним та корисним для замовника. Має достатній перелік інструментів, які допоможуть вам не стресувати, а швидко перелаштовуватись, та готова ними поділитися. 


Мотивуюча лекція, щоб зарядити енергією для подолання страху перед роботою в складні часи!


  • По креативності розберемо практичні вправи з нетрадиційними інструментами, які допоможуть зробити професійний кругозір ширшим та побачити нові можливості. 

  • Про дизайн-мислення та методи органічної архітектури, які працюють з креативністю в системі обмежень.

  • Переоцінка цінностей, фокус на головному та основи планування. Розберемо інструменти, які тримають у фокусі, в тому числі і канбан-планування та систему кайдзен.

  • Стратегічне мислення про тренди. Тут ми повчимося бути дизайн-оракулами та зрозуміємо куди котиться цей буремний світ.


Інструменти, про які говоритимемо на лекції:


  • Стилі: еко стиль, мінімалізм, mid century або ар-деко. Поговоримо про схожі на екостиль стилі, щоб не помилитись. Та чому стиль післявоєнних 50-х років знову має популярність.

  • Кольори: спокійні пастельні vs техногенні неонові. Монохром чи кольорові композиції. Роздивимось складність кольорових сполучень за рівнями спіральної динаміки.

  • Вінтаж, як нова екологічність. Як розрізнити речі, що мають вічну цінність.

  • Форми: арки та органічні лінії. Геометрія в інтер'єрі.

  • Технології: як ШІ та мета-всесвіти змінять дизайн у майбутньому.

  • Тренд на персоналізацію, що за цим ховається.


Умови відвідування лекції:

- тільки за попередньою реєстрацією: https://cutt.ly/swnWUZi4

- донат на рахунок фонду для допомоги ЗСУ: https://send.monobank.ua/jar/F5SpFxUYq


Початок реєстрації: 11:30


Чекаємо вас 10  жовтня о 12:00 в салоні інтер’єрних рішень Decoratorskyi (вул. Антоновича, 16. м.Площа Українських Героїв).


У разі виникнення питань: 38 067 645 06 99 або decoratorskyi@gmil.com


До зустрічі!

Коментарі