0
0

23 листопада відбудеться Архітектурний MeetUp «Безпека як імператив сьогодення»

23 листопада відбудеться Архітектурний MeetUp «Безпека як імператив сьогодення»

«Безпека як імператив сьогодення»: PRAGMATIKA.MEDIA відновлює цикл концептуальних заходів проєкту «Архітектурний MeetUp»


Реалії сьогодення та умови воєнного часу потребують нестандартних рішень і швидкої адаптації до нового світу. Те, що ще декілька років тому ми могли споглядати лише в постапокаліптичних блокбастерах, тепер є частиною нашого повсякденного життя. Життя, де поняття безпеки людини та її навколишнього простору набуло разюче нового значення. Саме тему безпеки та комфорту сучасного міського простору пропонує обговорити PRAGMATIKA.MEDIA в рамках проєкту «Архітектурний MeetUp», новий захід якого відбудеться вже 23 листопада. 


Команда PRAGMATIKA.MEDIA поновлює проєкт «Архітектурний MeetUp», основною метою якого є створення платформи для комунікації на всіх рівнях урбаністичної, архітектурної та дизайнерської екосистем. Формат заходів передбачає обговорення гострих питань на тему пошуку нових принципів повоєнної відбудови держави та побудови українського суспільства в цілому. 


Новий захід проєкту, тема якого — «Безпека як імператив сьогодення», відбудеться вже 23 листопада в конференц-просторі столичного БЦ GRADIENT. До обговорень будуть залучені провідні експерти українського девелопменту, архітектури, урбаністики та представники органів влади. 
«Міський і житловий простір воєнного часу має характерний вигляд, з яким, на жаль, ми всі знайомі тепер на особистому досвіді: від пустельних вулиць без освітлення до заклеєних скотчем вікон, — розповідає команда PRAGMATIKA.MEDIA.Пропонуємо разом візуалізувати те, яким має бути комфортний і безпечний простір сьогодення та з’ясувати, що саме і в якій пропорції впливає на його формотворення, з огляду на отриманий за останні роки досвід».


Програма Архітектурного MeetUp’у буде складатися з трьох основних частин:


- тематичного Urban-батлу двох запрошених експертів;

- дискусійної панелі з провідними гравцями ринку, модератором якої стане Костянтин Ковшевацький, головний редактор PRAGMATIKA.MEDIА;

- презентації концептуальної експозиції українських виробників і дизайнерів від кураторки Лариси Цибіної


Першим у таймлайні основної частини заходу буде батл — протистояння думок двох запрошених експертів. Опоненти розберуть і обговорять проблематику теми «Архітектор і влада: аспект безпеки».  


Продовженням заходу буде розширена дискусійна панель з провідними гравцями ринку,  на тему «Безпека як імператив сьогодення». До дискусії також зможуть доєднатися й гості події, які матимуть можливість поставити питання спікерам і отримати відповідь у форматі живої бесіди. 


«Щоб підсилити важливість міських функціональних об’єктів, у рамках Архітектурного Meetup’у ми створили експозицію типологій від провідних українських дизайн-студій і виробників «Дизайн для комфортного та безпечного міського простору», свідомо перевернувши масштабування: тепер речі стають більшими й вищими за місто», розповідає історикиня дизайну та кураторка експозиції Лариса Цибіна.


Разом із Ларисою Цибіною гості заходу матимуть змогу у форматі екскурсії ознайомитися з дизайнерськими предметами оформлення екстер'єрів, основним завданням яких є реалізація функції комфортних і безпечних публічних просторів. 

Сценографію виставки розробив промисловий дизайнер Євген Пукліч, підрядниками експозиції виступила майстерня Kassone.

Серед експонентів — українські бренди: Vyourock, LOFU, Joyf, Panoptikum Collections, MiMi Fabryka, Container design studio, OdudLab та Dobro.design.


Український виробник і дизайн-студія Vyourock у рамках експозиції представлять безпечні outdoor меблі, які мають мінімум елементів із гострими та небезпечними кутами й водночас декілька конфігурацій. 

Container design studio експонуватимуть колекцію Contain air, яка висвітлює потужну концепцію художнього підходу до утилітарних речей. Шафа, стілець і вулична лава створені з алюмінієвих труб, поєднаних між собою дуже дотепним способом. 

Український виробник Joyf, що створює комфортні міські меблі для відпочинку, презентує столик і дровітні з колекції TUbe українського дизайнера Ростислава Сорокового та стілець Desert дизайнера Дениса Соколова.

Український світловий бренд LOFU, який протягом останніх 10 років розробляє та впроваджує високоефективні світлодіодні лампи для громадських і житлових просторів, здивує вуличними світловими об’єктами з колекції OCTA Prykrashena.

Бренд MiMi Fabryka, який розробляє міські колекції об’єктів на основі прототипів всесвітньо відомих дизайнерів, на експозиції презентує вуличний стілець Bone авторства данського дизайнера Джулієна де Смедта. 

Українська галерея об’єктів функціонального мистецтва Panoptikum Collections на експозиції представить артоб’єкти для міського простору від харківського дизайнера Андрія Хворостьянова. 

Невелика львівська сімейна майстерня Dobro.design, що створює вуличні меблі, презентує витончені міські об’єкти.

OdudLab — український виробник об’єктів з бетону представить продуманий і візуально-збалансований продукт, який розрахований на експлуатацію в міському середовищі.

Довідка:

Локація: БЦ GRADIENT, вул. Короленківська, 4

Дата: 23 листопада 2023 р.


Реєстрація на подію за посиланням: https://forms.gle/S4z9361HZrtiLWq59

Коментарі