0
0

7 листопада запрошуємо на лекціяю Яни Весніної "Там, де живуть ідеї"

7 листопада запрошуємо на лекціяю Яни Весніної "Там, де живуть ідеї"
Осінь - час для змін і починань, природа та сама атмосфера цього сезону надають натхнення та мотивацію робити нові кроки вперед і розвивати себе. А ще це ідеальний час для відвідування лекцій в Decoratorskyi.
Запрошуємо митців, декораторів і дизайнерів, всіх бажаючих поринути у світ ідей та натхнення, на лекцію, яка відбудеться 7 листопада 2023 о 12:00 за адресою вул. Антоновича, 16А (метро Площа Українських Героїв)
Лекторка: Яна Весніна - архітекторка та дизайнерка інтер'єрів, засновниця бюро Misto Zmistu, членкиня команди арт-центру Павла Гудімова - YaGallery Kyiv. Яна має більше 10 років досвіду у сфері проектування та супроводу hospitality просторів (офіси для компанії Genesis, бар Vognyk, ARSENAL XXII, кав'ярня Musse та інші.
Будемо говорити про: фотографію, музеї, квіти, вінтаж, живопис та скульптуру, особистості, кераміку, кінематограф, історію та історії, книги, виставки.
Детальніше:
- Сенси та концепції. Створюємо не трендові інтер'єри, а ті, що працюють. Як дизайнеру розвивати свою надивленість і коли вона може бути зайвою?
- Виставки та галереї, особистості та історії, книги та світ навколо: про джерела натхнення.
- Фотографія та кінематограф: яке відношення має режисер Мікеланджело Антоніоні та фотограф Елліотт Ервітт до композиції. Практичні прийоми для використання в проектах.
- Що спільного між букетами та інтер'єрами?
- Історія українського живопису vs підручник з колористики. Олександр Богомазов, Роман Сельський, Володимир Лобода, Дмитро Молдованов, Анатолій Криволап та інші. Розбираємо прийоми роботи з кольором.
- Форми та фактури, які надихають: засоби виразності в українській скульптурі на прикладах улюблених мною робіт.
- Нове vs вінтаж. Чи потрібні сучасним інтер'єрам речі з історією. Venini, Mazzega, ЛКСФ та інші культові знахідки блошиних ринків.
Ця лекція – натхнення про колір, композицію та текстури через призму мистецтва. Про те, як наш щоденний візуальний досвід взаємодії зі світом впливає на проекти, які ми створюємо.
Умови відвідування лекції:
- обов’язкова РЕЄСТРАЦІЯ: http://surl.li/mmetu
- донат на ЗСУ: https://send.monobank.ua/jar/F5SpFxUYq
Чекаємо вас 7 листопада в нашому творчому і кольоровому просторі.
Коментарі