0
0

20, 21 та 22 березня 2024 проходитиме міжнародна виставка KIFF 2024 - Kiev International Furniture Forum в МВЦ

20, 21 та 22 березня 2024 проходитиме міжнародна виставка KIFF 2024 - Kiev International Furniture Forum в МВЦ

20 - 22 березня 2024 запрошуємо на виставку KIFF 2024 - Kiev International Furniture Forum, який традиційно проходитиме в МВЦ. Київський Міжнародний Меблевий Форум 2024 збирає провідних представників українського меблевого та дизайнерського ринку, щоб вкотре продемонструвати - складні часи не виключають можливості для розвитку.

Протягом 3х днів:

- Говоритимуть про тренди та перспективи українського дизайну

- Вивчатимуть нові матеріали, обладнання, сировини, технології

- Знайомитимуть із новими та зустрічатись із діючими партнерами

- Оглядатимуть нові колекції корпусних та м'яких меблів, декору та текстилю для дому, фурнітури та матеріалів

А також лекторій за участю професіоналів меблевої індустрії, дизайну інтер'єрів, архітектури, тощо. Не пропустіть!

ПРОГАМА ЗАХОДІВ ФОРУМУ


Отримати безкоштовний вхідний квиток зареєструвавшись на сайті або завантажити за посиланням

#kiff2024Київський міжнародний меблевий форум (KIFF) – наймасштабніша міжнародна виставка меблів і предметів інтер’єру України, безпомилковий індикатор стану і розвитку меблевої індустрії нашої країни, невичерпне джерело сучасних технологій, ідей, трендів і тенденцій для облаштування інтер’єру.

Щорічно KIFF збирає лідерів галузі з різних куточків планети, охоплюючи всі сегменти: меблі, освітлення, предмети декору та інтер’єру, текстиль, покриття для підлоги, кераміку і сантехніку.

KIFF об’єднує виробників і дистриб’юторів, дизайнерів і архітекторів, декораторів, оптових і роздрібних покупців, власників меблевих салонів, операторів сектора HoReCa і всіх шанувальників вишуканого і сучасного інтер’єру.

Меблева виставка KIFF – це понад 700 брендів, розташовані на 30 000 м2 виставкової площі, це численні івенти і дизайнерські проекти, організовані з лідируючими спеціалізованими виданнями України, лекції, презентації та майстер-класи від світових гуру дизайну.

Коментарі