0
0

2 листопада пройде лекція Оксани Моторної «Новини декораторського життя Лондону. Огляд виставки дизайну Focus/23»

2 листопада пройде лекція Оксани Моторної «Новини декораторського життя Лондону. Огляд виставки дизайну Focus/23»

2 листопада до нас знову завітає Оксана Моторна з лекцією «Новини декораторського життя Лондону. Огляд виставки дизайну Focus/23» 

Виставка Focus/23, яка була присвячена дизайну інтер’єрів та декоруванню, проходила у Лондоні в рамках тижня дизайну London Design Week у вересні 2023 року.


На лекції будуть розглянуті новинки від англійських виробників, думки і питання, які обговорюються на різних дискусійних платформах , а також тренди - очевидні та неочевидні.


Для практикуючих спеціалістів сфери дизайну інтер’єрів, архітектури, декорування, та людей зацікавлених новинками дизайн індустрії міжнародної спільноти!


Спікерка: Оксана Моторна - засновниця декораторської школи/студії «Oksana Motorna decoration school & studio”, дизайнер інтер’єрів, декоратор і флорист. Її портфоліо нараховує більше 20 проектів будинків і квартир, а значний досвід оформлення інтер’єрів, декорування вітрин та виставкових стендів важко переоцінити.


Реєстрація ОБОВ'ЯЗКОВА: http://surl.li/mqyws


Умови відвідування лекції: донат на рахунок фонду для допомоги ЗСУ: https://send.monobank.ua/jar/F5SpFxUYq


Тривалість лекції - 3 години

Початок реєстрації - 14:30


Чекаємо вас салоні інтер’єрних декоративних матеріалів Decoratorskyi за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 16 (метро Площа Українських Героїв)


2 листопада 2023 (четвер), 15:00 - 18:00

У разі виникнення додаткових питань:

+38 (067) 645-06-99 (viber, whatsapp, telegram) або decoratorskyi@gmail.com

Коментарі