0
0

16 листопада лекція Олесі Нєстєркової: “Transitional vs Old Money: ретро-тренди в сучасному інтер’єрі“

16 листопада лекція Олесі Нєстєркової: “Transitional vs Old Money: ретро-тренди в сучасному інтер’єрі“
Вітер холоднішає, яскрава палітра кольорів змінюється на землисто-сіру гаму, сонця стає все менше, а у просторі Decoratorskyi - незмінно яскраво, тепло, затишно і натхненно. Особливо на лекціях!
І, вже 16 листопада о 12:00 в нашому салоні відбудеться авторська лекція Олесі Нєстєркової: “Transitional vs Old Money: ретро-тренди в сучасному інтер’єрі
«Глобальна інтер’єрна мода демонструє парадоксальну картину. Паралельно існують запити на МІНІМАЛІЗМ, МАКСИМАЛІЗМ та ЕКОЛОГІЗМ. Маємо вибирати або можемо поєднувати ці тренди?
Приймаємо до уваги актуальність стилістичних контрастів. Саме на них базуються напрями Transitional та Old Money, створюючи багатошарові простори, де антикваріат співіснує з вінтажем, сучасним дизайном, з грою патернами, кольорами та історіями – реальними та уявними.
Аби зберегти гармонію в складних стилістичних сполуках, прислухаємось до Келлі Вестлер. А вона стверджує, що повинна бути «любов до історії, а не до трендів». Наразі історію треба вивчати...», - ділиться думками Олеся - мистецтвознавець, журналіст у галузі інтер'єрного дизайну з 20-річним стажем; викладач історії предметного, інтер'єрного дизайну та історії мистецтва декорування із 6-річним стажем.
Щоб дізнатись більше і долучитись до спілкування зі спікером обов’язково зареєструйтеся: http://surl.li/mzwez
І не забудьте задонатити на потреби ЗСУ: https://send.monobank.ua/jar/F5SpFxUYq

Чекаємо вас 16 листопада за адресою Антоновича 16А
Приходьте раніше, щоб встигнути зайняти зручні місця;) і зігрітися теплими напоями. 
Коментарі