0
0

Паперові шпалери

0
Шпалери, 111288, Animal Magic, Guess Who?, Scion..
2 430 грн.
0
Шпалери, 111287, Animal Magic, Guess Who?, Scion..
2 754 грн.

Паперові шпалери – доступний матеріал для швидкого оновлення інтер'єру

Будівельні ринки пропонують безліч сучасних матеріалів для обробки стін, але традиційні паперові шпалери не втрачають популярності протягом багатьох десятиліть. Секрет успіху простий — це недорогі, привабливі та екологічно чисті покриття, що добре пропускають повітря та не вимагають високого рівня майстерності при наклеюванні.

Інтернет-магазин «Decoratorskyi» пропонує широкий асортимент якісних паперових шпалер з глянсовою, матовою та текстурованою поверхнею. Полотна з неймовірно привабливими візерунками, орнаментами та принтами в стриманих пастельних тонах та яскравій розмальовці.

Різновиди паперових шпалер

Шпалери на паперовій основі залежно від технології виготовлення умовно поділяються на декілька класів:

  1. Найбільш доступні за ціною шпалери паперові одношарові (симплексні), на жаль не дуже довговічний, але екологічно чистий матеріал для стін.
  2. Дуплекс (двошарові) більш міцні внаслідок додаткового паперового шару основи. Вони менше паперових шпалер просочуються клеєм і менше рвуться при наклеюванні.
  3. Кешовані або тиснені двошарові шпалери з яскравим об'ємним малюнком швидко втрачають привабливий зовнішній вигляд, але їх можна повторно фарбувати.
  4. Просочені латексом, що відштовхує вологу, або спеціалізованим лаком водостійкі шпалери можна протирати вологою губкою або серветкою.
  5. Більш міцні спінені шпалери мають між двома шарами основи синтетичний полімер.
  6. Структурні шпалери – підвид двошарових полотен, в яких між двома шарами паперової основи вміщена дерев'яна стружка, що створює рельєф.

В яких приміщеннях можна використовувати?

Паперові шпалери не містять шкідливих для людини компонентів, тому їх можна наклеїти в вітальнях, спальнях, дитячих кімнатах, кабінетах, приймальнях та холах офісів. Головна умова – відсутність у приміщенні підвищеної вологості та різких перепадів температур. Паперові шпалери придають інтер'єру затишок та завершеність, забезпечують відмінні умови для відпочинку.

На нашому сайті ви зможете купити дешеві паперові шпалери за ціною виробника без посередницьких надбавок. Якщо виникнуть труднощі з вибором типу або забарвлення шпалер, зверніться до менеджера. Він підкаже ідеальний варіант для конкретного приміщення та допоможе правильно розрахувати необхідну кількість рулонів. Доставляння по всій Україні.

Бельгійський декор
Молдинги, плінтус, карниз, декоративні матеріали
ДЕТАЛЬНІШЕ
Бельгійський декор