0
0

Шпалери бузкового кольору

Під замовлення
0
Шпалери, 214034, Pretty Ponies, Abracazoo, Sanderson..
3 483 грн.
Під замовлення
0
Шпалери, 111653, Moku, Anthozoa, Harlequin..
4 334 грн.
Під замовлення
0
Шпалери, 213052, Io, Aegean, Sanderson..
4 334 грн.
Під замовлення
0
Шпалери, 72122862, Aleph, Delta, Casamance..
4 698 грн.
Під замовлення
0
Шпалери, 73491732, Acoara, Jerico, Casamance..
6 493 грн.
Під замовлення
0
Шпалери, 74852242, Maurelii, Le Bois, Casamance..
6 493 грн.
Під замовлення
0
Шпалери, 74452856, Plumetis, Misura, Casamance..
7 482 грн.

Елегантні та практичні бузкові шпалери в сучасних стилях

Ніжні, м'які образи в інтер'єрі легко досягти за допомогою якісних оздоблювальних покриттів. Приглушені по тональності бузкові шпалери наповнюють простір негою, досвітнім спокоєм та гармонією. Такий асортимент виглядає виграшно в сучасних та класичних за стилем дизайнерських проектах. Магазин Decoratorskyi запрошує ознайомитися з товарною групою, яку вибирають витончені, вишукані поціновувачі прекрасного.

Особливості товарів категорії

Широка дилерська мережа дозволяє купувати кращого з того, що пропонують перевірені виробники. Оригінальні шпалери бузкового кольору на стіну, виготовлені на фабриках із сучасним обладнанням, мають ряд переваг:

У продажі є товар на різній основі, на що слід звертати увагу при виборі оптимального варіанту. Покриття на паперовій основі ідеальні для сухих приміщень під час бюджетних ремонтів. Вони екологічно безпечні, легкі за вагою, добре наносяться на стіни.

За каталогом можна замовити та купити бузкові шпалери також на флізеліновій та вініловій основі. Ці товарні групи дуже практичні, вологостійкі, не стираються, не вигоряють, добре маскують дрібні дефекти, вирівнюють поверхні стін.

За призначенням продукція органічно виглядає у сучасних стилях та класиці. Весь секрет у дизайні полотен. Гладкі варіанти підкреслюють особливості планування. Однотонні фактурні моделюють простір, створюють унікальні візуальні ефекти. Шпалери з малюнками, візерунками, принтами, графікою наповнюють навколишнє середовище флером вишуканості, затишку, витонченості. У нашому магазині є товар на будь-який смак та бюджет.

Бельгійський декор
Молдинги, плінтус, карниз, декоративні матеріали
ДЕТАЛЬНІШЕ
Бельгійський декор