0
0

Текстильні шпалери

У даній категорії немає товарів.

Продовжити

Оригінальне рішення в обробці стін - текстильні шпалери

Одним із варіантів створення респектабельного інтер'єру з натуральних матеріалів є оформлення приміщення текстильними шпалерами. Такі полотна виготовлені на паперовій або флізеліновій основі, а барвистий декоративний шар складається з тканого шовкового, лляного, джутового, бавовняного або комбінованого волокна. Переплетення ниток створює на поверхні шпалер текстильних різноманітну фактуру та об'ємні малюнки.

В інтернет-магазині «Decoratorskyi» різноманітні шпалери представлені в широкому асортименті. Стінові покриття відрізняються оригінальним дизайном та відповідають європейським нормативам екологічної безпеки та якості.

Різновиди текстильних шпалер

Залежно від способу монтажу та розмірів якісні текстильні шпалери поділяються на два види:

  1. Безшовні мають ширину рулону рівну висоті стіни. Усі стіни приміщення обклеюються по периметру кімнати єдиним полотном. При цьому створюється суцільне покриття стін.
  2. Шовні із шириною рулону від 50 см до 1.5 м наклеюються на стіни звичайним способом.
  3. Лицьова поверхня шпалер може бути гладкою, ворсистою, глянсовою та матовою, різнобарвною та однотонною.

Переваги текстильних шпалер

Крім екологічності та краси текстильні шпалери добре зберігають тепло та поглинають гучний звук. Це чудовий варіант для обробки офісів, домашніх кінотеатрів та музичних класів. Покриття цього типу:

Порівняно висока ціна текстильних шпалер виправдана високою естетичною привабливістю і простотою монтажу. Для наклеювання полотен достатньо нанести клей на стіни.

Текстильні шпалери в інтер'єрі

Тканинні шпалери можуть використовуватися в оздоблені житлових, офісних та адміністративних приміщень, але полотна без додаткової обробки спеціалізованими складами не бажано використовувати на кухні та інших вологих приміщеннях. Найкращі зони для наклеювання покриттів цього типу – спальня, дитяча кімната, вітальня та кабінет. Передпокій, коридор і ванну кімнату краще обклеїти не схильними до забруднення матеріалами, наприклад шпалерами, що миються.

На нашому сайті ви зможете текстильні шпалери купити за ціною виробника з доставлянням по всій території України. Вибирайте оздоблювальні матеріали та оформлюйте замовлення.

Бельгійський декор
Молдинги, плінтус, карниз, декоративні матеріали
ДЕТАЛЬНІШЕ
Бельгійський декор