0
0

Палітра кольорів фарб колекції Sweet Treats від англійського бренду Little Greene

Палітра кольорів фарб колекції Sweet Treats від англійського бренду Little Greene

Кураторська колекція теплих, нейтральних відтінків меду, карамелі та шоколаду, кожен з яких натхненний смачними десертами та одними з найсмачніших у світі солодощів. Апетитні назви "Мадлен", "Галетта", "Аффогато", "Мускавадо" та "Ганаш" втілюють ці спокусливі кольори в життя.  Ознайомтеся з кольорами серії "Солодкі ласощі" нижче:

Колекція Sweet Treats - палітра з дев'яти універсальних кольорів принесе тепло і комфорт, створюючи затишні інтер'єри, що зачіпають усі органи чуття. Гамма включає перевірені часом відтінки, точно відтворені з історичних будівель, дерев'яних виробів і меблів у багатьох місцях, якими опікується Національний фонд, щоб ними могли насолоджуватися майбутні покоління.


Зображення колекції "Sweet Treats" показують, як ці красиві відтінки можна використовувати в кожній кімнаті. Завдяки своїй ніжній і приглушеній палітрі вони є ідеальним вибором для спалень, ванних кімнат і віталень, або будь-якого простору, де ви хочете створити атмосферу спокою" - Рут Моттерсхед, креативний директор бренду Little Greene. 

 

     

 

 

 

 

 

Фотографії
Коментарі