0
0

Ґрунтовки для стін та стелі

У даній категорії немає товарів.

Продовжити

Ґрунтовки для стін та стелі — незамінний компонент підготовки до оздоблювальних робіт

Ґрунтовки для стін та стелі — це спеціалізовані рідкі будівельні суміші, призначені для попередньої обробки поверхонь з метою зміцнення основи, заповнення незначних нерівностей, гідроізоляції, антикорозійного та антисептичного захисту. Ґрунтування – обов'язковий етап чорнових ремонтно-будівельних робіт. Воно запобігає розтріскуванню та збільшує довговічність покриття. Ціна ґрунтовки стель і стін виправдана значною економією фарби для фінішного покриття, яка рівно лягає на заґрунтовану поверхню і не вимагає нанесення додаткових шарів.

Переваги ґрунтовки для стелі та стін

Нанесення ґрунтовки для стін дозволяє приховати незначні нерівності та домогтися додаткової гладкості без шліфування. Вона легко віддаляє частинки пилу, підвищує якість тинькування, вбираючих вологу поверхонь та скорочує витрату фарби, або клею для наклеювання шпалер або декоративної плитки.

Ґрунтовка для стелі підвищує зчеплення між фарбою та поверхнею – це знижує ймовірність швидкого відшарування фінішного покриття. Використання правильно підібраних складів дозволяє виконати оздоблювальні роботи на високому професійному рівні та забути про ремонт на багато років.

Різновиди ґрунтовок

Підбираючи ґрунтовку, враховуйте, на який матеріал вона буде лягати, і при якій вологості та температурі буде використовуватися. У продажу широко представлені ґрунтовки:

  1. Акрилові. Вони глибоко проникають в основу, не токсичні без різкого запаху. Легко проникають у пори основи та швидко сохнуть. Підходять для роботи з бетонними, дерев'яними, гіпсокартонними поверхнями, але не наносяться на метал.
  2. Алкідні відносять до універсального класу. Вони легко лягають на деревину та метал, але не підходять для потинькованих та гіпсових стін та стель.
  3. Поліуретанові та епоксидні створені на основі фарби зі спеціальними розчинниками.
  4. Алюмінієві та шелакові широко використовуються для обробки масивів та зрізів деревини.
  5. Ґрунтовки на мінеральній основі призначені для обробки пористих покриттів. Вони скріплюють основу, зменшують витрату тинькувальної суміші та фарби, значно збільшують термін служби фінішного фарбового покриття.

В асортименті інтернет-магазину «Decoratorskyi» широко представлені ґрунтовки для будь-якого типу поверхонь стін та стель житлових та службових приміщень. Обирайте склади, що найбільш підходять для ваших приміщень, і оформлюйте замовлення. Через кілька днів ви зможете почати оздоблювальні роботи.

Бельгійський декор
Молдинги, плінтус, карниз, декоративні матеріали
ДЕТАЛЬНІШЕ
Бельгійський декор