0
0

Ґрунтовки Little Greene

У даній категорії немає товарів.

Продовжити

Ґрунтовки Little Greene під фарбу металу та деревини

Ґрунтовки від Little Greene протягом сотень років мають підвищений попит в будівельній галузі. Історія успіху Британської компанії почалася в 1773 році з виробництва просочення для текстилю. Первісний склад розчину поступово видозмінювався і став придатним для виконання широкого спектра будівельних робіт. Компанія Little Greene успішно працює і в наші дні та випускає відмінну вологостійку ґрунтовку для внутрішніх робіт — це чудова можливість надійного захисту стін від підвищеної вологості та забруднень.

Ґрунтовки Little Greene призначені для підготовки до фарбування поверхонь із гіпсокартону, цементу, цегли, бетону, металу чи дерева. На про ґрунтовану поверхню добре лягають акрилові фарби на водній основі. Ґрунтовки виробництва Little Greene:

Ґрунтовку наносять у два шари при температурному інтервалі від +2 до +32ºС. Розведення не потрібне, але в разі потреби допускається додавання 10% води від об'єму ґрунту. Першому шару дають просохнути протягом тридцяти хвилин, на просушування другого шару потрібно дві години. Є можливість тонування верхнього шару.

Склад часто використовується як герметик для заповнення незначних тріщин або подряпин. Це універсальний інструмент для покращення якості поверхні та підготовки до фарбування. Ґрунтовку можна наносити:

Після роботи кисті легко очищаються теплою водою із милом.

Компанія «Decoratorskyi» є офіційним представником фірми Little Greene на ринку України. Замовляйте матеріали європейської якості на нашому сайті.

Бельгійський декор
Молдинги, плінтус, карниз, декоративні матеріали
ДЕТАЛЬНІШЕ
Бельгійський декор