0
0

Шпалери зображення - Цегла

0
Панно, Цегляна стіна, 01, Spring Collection 2017, The O..
1 100 грн.
0
Панно, Цегляна стіна, 02, Spring Collection 2017, The O..
1 100 грн.
Під замовлення
0
Панно, 77742598, Teriminos, Oxymore Three, Casamance..
30 788 грн.
Під замовлення
0
Панно, 77790151, L'estampille, Oxymore Three, Casamance..
30 788 грн.
Під замовлення
0
Панно, 77790217, L'estampille, Oxymore Three, Casamance..
30 788 грн.
Під замовлення
0
Панно, 77960744, Contes, Oxymore Three, Casamance..
30 788 грн.
Під замовлення
0
Панно, 77970816, Comtesse, Oxymore Three, Casamance..
30 788 грн.

Шпалери під цеглу — вдале поєднання декоративності та простоти в інтер'єрі

Шпалери під цеглу як і раніше популярні. Секрет успіху полягає в універсальності малюнків та широкому виборі колірних рішень. Вони дозволяють створити в приміщенні невимушену атмосферу та затишок. Цегляна стіна оригінальний акцент в інтер'єрі з відтінками лофта або гранжу і саме головне отримання чудового ефекту не вимагає значних витрат, достатньо підібрати оптимальний варіант шпалери цегла.

Різновиди дизайну

Рулонних матеріалів що імітують цегляну кладку досить багато вони різняться:

  1. Фактурою полотен. Можуть бути гладкими та об'ємними, які при правильному освітленні створюють повну ілюзію цегляної кладки.
  2. Малюнком. В оформленні барвистого шару можуть використовуватися зображення дрібної та великої цегли класичного прямокутного розміру та майже квадратної, «нової» та «пошкодженої часом кладки».
  3. Кольором. Найчастіше використовуються відтінки червоної глини, сірого та білого кольорів, але можуть бути й інші варіанти.

Шпалери цегляна кладка є відмінним фоном для декоративних елементів та грамотно підібраних у тон меблів. Дизайнери часто використовують комбінації зображення цегляної кладки, доповненої геометричними візерунками або квітами. Такі панно мають чудовий вигляд у сучасних інтер'єрах.

Шпалери під камінь в інтер'єрі

Помилково вважається, що цегляна кладка доречна лише в інтер'єрах у стилі лофт, але різноманітність сюжетів дозволяє знайти оптимальний варіант для приміщень оформлених у різних стилях. Наприклад, кладка з червоної цегли може підкреслити красу мінімалістичного оздоблення невеликої квартири. У кімнаті в дусі провансу або скандинавському стилі добрий вигляд мають панно з імітацією кладки з білої цегли. У вітальні шпалери під цеглу часто використовують для обклеювання стіни за диваном. Дитячу кімнату можуть прикрасити шпалери з героями мультфільмів на тлі цегляної кладки. Шпалерами під цеглу можна виділити обідню зону на кухні. З багатьох варіантів легко вибрати оптимальне рішення оформлення стін.

Інтернет-магазин фотошпалер «Decoratorskyi» пропонує купити шпалери під цеглу за найвигіднішими в Україні цінами прямого постачання зі складу виробників. В нашому каталозі зібрано широкий асортимент кольорів. Підвищений попит мають шпалери під цеглу червоного, жовтого та білого кольору, а також полотна під натуральний камінь темних та світлих відтінків, включаючи кварц, піщаник та мармур. Ви зможете вибрати рулонні матеріали для обробки стін з гладкою та фактурною поверхнею з глянсовим та матовим забарвленням.

Виробники використовують основи для барвистого шару шпалер, що приховують незначні нерівності стін. Є можливість придбати звичайні та вологостійкі шпалери на паперовій та флізеліновій основі. Доставка замовлень займає кілька днів.

Бельгійський декор
Молдинги, плінтус, карниз, декоративні матеріали
ДЕТАЛЬНІШЕ
Бельгійський декор