0
0

Шпалери зображення - Принт

0
Шпалери, 0277BACELES, Bayham Abbey, London Wallpapers IV, Little Greene..
4 288 грн.
0
Шпалери, 0277BACITRI, Bayham Abbey, London Wallpapers IV, Little Greene..
4 288 грн.
0
Шпалери, 0277BAPORTL, Bayham Abbey, London Wallpapers IV, Little Greene..
4 288 грн.
0
Шпалери, 0277BASPANI, Bayham Abbey, London Wallpapers IV, Little Greene..
4 288 грн.
Під замовлення
0
Шпалери, 312866, Ebru II, Darnley, Zoffany..
5 203 грн.
0
Шпалери, 0251OGCHAPT, Old Gloucester St., London Wallpapers IV, Little Greene..
5 355 грн.
0
Шпалери, 0251OGNOVEL, Old Gloucester St., London Wallpapers IV, Little Greene..
5 355 грн.
0
Шпалери, 0251OGTOMEZ, Old Gloucester St., London Wallpapers IV, Little Greene..
5 355 грн.
Під замовлення
0
Шпалери, 312865, Ebru II, Darnley, Zoffany..
6 063 грн.
Під замовлення
0
Шпалери, 312867, Ebru II, Darnley, Zoffany..
6 063 грн.

Шпалери з принтами — неповторна прикраса стін

Одним з найбільш популярних рулонних матеріалів для обробки стін є шпалери з принтами. Вони мають величезне різноманіття малюнків і дарують оригінальні нотки будь-якому приміщенню. Це чудовий варіант оформлення інтер'єру для тих, хто полюбляє сміливі експерименти. У каталозі салону «Decoratorskyi» зібрана велика колекція рулонів з креативним непередбачуваним принтом, який вразить вашу уяву величезним вибором. Шпалери з принтами на стіну при порівняно низьких витратах на оздоблювальні роботи дозволяють створювати шикарні інтер'єри, які врівноважують психологічний стан і пробуджують приємні емоції.

Різновиди принтів

Описати все розмаїття малюнків шпалер з принтами неможливо це безмежна кількість варіантів, але найбільшою популярністю користуються шпалери:

  1. З квітковим принтом. Вони добре поєднуються з більшістю стилів інтер'єру, наприклад, класика або прованс, але в приміщеннях в стилі лофт краса квіткових мотивів може загубитися серед безлічі декоративних елементів.
  2. З абстрактним принтом для яких характерна відсутність єдиного стилю в цілісному образі, вишукані лінії, нестандартна комбінація кольорів, велика кількість декоративних елементів.
  3. З геометричним принтом з великих, маленьких або різних за розміром геометричних елементів, які можуть розташовуватися у горизонтальному та вертикальному напрямку або у довільній формі на шпалерному полотні. Шпалери геометрія привносять до кімнати новий настрій і перетворюють простір.

Пропонуємо купити шпалери з принтом від кращих світових виробників оздоблювальних матеріалів. Асортимент барвистих екологічно чистих повністю безпечних для людини полотен доступний для замовлення в будь-який зручний для вас час. Вибираючи шпалери, будь ласка, враховуйте особливості малюнків, необхідність суміщення візерунків та колірну гаму полотен.

Бельгійський декор
Молдинги, плінтус, карниз, декоративні матеріали
ДЕТАЛЬНІШЕ
Бельгійський декор