0
0

Металізовані шпалери

У даній категорії немає товарів.

Продовжити

Металеві шпалери — оригінальний варіант декорування інтер'єрів

Нещодавно в асортименті настінних покриттів з'явилася яскрава та стильна новинка — металізовані шпалери. Ефектний тип новітніх оздоблювальних матеріалів швидко стає популярним. Висока вартість полотен виправдана відсутністю необхідності купівлі додаткових елементів декору. Металізовані шпалери гармонійно доповнюють витримані в різних стилях інтер'єри.

В інтернет-магазині «Decoratorskyi» представлена широка різноманітність однотонних, візерункових та прикрашених геометричними фігурами шпалер з металевими компонентами. З їх допомогою ви легко зробите оригінальним будь-яке приміщення.

Як виготовляють шпалери з металевим ефектом?

Процедура виготовлення металевих шпалер має свої особливості. Як основа використовується пористий папір, на який спеціальними складами наклеюється найтонший шар фольги сріблястого, бронзового або золотистого тону. Потім за допомогою струмопровідної фарби та принтера наноситься малюнок. Залежно від дизайну шпалери можуть додатково покривати лаком або припудрювати найтоншою пудрою для створення об'ємного ефекту.

Переваги та недоліки металевих шпалер

Металізований барвистий шар надає шпалерам кілька незаперечних переваг. Шпалерні покриття:

У металізованого оздоблення маса позитивних моментів, але є й недоліки. Наприклад:

Залежно від дизайнерського задуму можна вибрати шпалери, стилізовані під золото, чисте та червлене срібло, бронзу та інші метали.

На нашому сайті ви зможете купити металізовані шпалери за ціною виробника. Фото та детальний опис кожної позиції каталогу полегшить вибір. Ширина та метраж рулонів точно вказані. Якщо виникнуть запитання, звертайтесь до менеджера сайту. Він допоможе вибрати візерунок, відтінок шпалер і в залежності від метражу приміщення розрахує кількість необхідних оздоблювальних матеріалів.

Бельгійський декор
Молдинги, плінтус, карниз, декоративні матеріали
ДЕТАЛЬНІШЕ
Бельгійський декор