0
0

Шпалери Прованс

Під замовлення
0
Шпалери, 216413, Thackeray, Chiswick Grove, Sanderson..
4 698 грн.
Під замовлення
0
Шпалери, 216414, Thackeray, Chiswick Grove, Sanderson..
4 698 грн.
Під замовлення
0
Шпалери, 216415, Thackeray, Chiswick Grove, Sanderson..
4 698 грн.
Під замовлення
0
Шпалери, 216393, Annandale, Chiswick Grove, Sanderson..
5 144 грн.
Під замовлення
0
Шпалери, 216394, Annandale, Chiswick Grove, Sanderson..
5 144 грн.
Під замовлення
0
Шпалери, 216395, Annandale, Chiswick Grove, Sanderson..
5 144 грн.
Під замовлення
0
Шпалери, 216396, Annandale, Chiswick Grove, Sanderson..
5 144 грн.
Під замовлення
0
Шпалери, 213026, Eleni, Aegean, Sanderson..
7 169 грн.

Затишний стиль прованс в шпалерах для будь-яких приміщень

Створити романтичний настрій, легкий інтер'єр у кімнатах, передпокої чи кухні можна за допомогою витончених по дизайну, практичних за матеріалом полотен, які завжди є у продажу в інтернет-магазині Decoratorskyi. Витончений і грайливий стиль прованс в шпалерах проявляється у багатстві пасторальних сюжетів, м'яких ліній, ніжних відтінків та блиску.

Природність та краса

Оздоблювальні матеріали, що мають стилізований дизайн, приваблюють здатність ідеально переносити чарівність природної граціозності в домашню обстановку, наповнювати простір теплом домашнього вогнища. Насичені світлом і любов'ю за своїм походженням дизайнерські мотиви роблять інтер'єр виразнішим, яскравішим.

Серед тематик у зображеннях найчастіше зустрічаються рослинні. Дрібні та великі квіти, південна зелень, деталі, що навіюють ностальгію, пожвавлюють інтер'єр, створюють творчу атмосферу. Стильні шпалери для стін прованс ідеально підходять для приміщень, розташованих не тільки на сонячній стороні. Таке оздоблення добре виглядає і при природному, і при штучному світлі.

При виборі багато покупців віддають перевагу продукції, виконаній у пастельних, неяскравих тонах та відтінках. Вони привносять у домашню обстановку спокій, природну гармонію, витонченість плавних ліній, натуралізм. Поєднання із соковитими, яскравими окремими елементами дозволяє створювати візуальні акценти на стінних поверхнях. Це доречно, якщо є намір виділити вертикальні лінії, підкреслити висоту стелі, гармонізувати простір з меблями, аксесуарами.

Фактурність – ще один популярний спосіб незвичайно виділити дизайн, надати стіні об'ємності, природної природності. М'яка рельєфність викликає відчуття свіжості, відкритості простору.

Практичність товару

Пропоновані в асортименті шпалери під прованс стиль виготовляються з нетканого флізеліну. Структура матеріалу має високі експлуатаційні властивості. До них відносяться:

Представлені в каталозі покриття в рулонах зручні у зберіганні та застосуванні. При виборі ширини полотна слід керуватися розмірами стінок, приміщення, значенням висоти стелі. При потребі слід звернутися за телефонами до наших консультантів.

Бельгійський декор
Молдинги, плінтус, карниз, декоративні матеріали
ДЕТАЛЬНІШЕ
Бельгійський декор