0
0

Ґрунтовки для внутрішніх робіт

У даній категорії немає товарів.

Продовжити

Ґрунтовки для внутрішніх робіт — незамінний компонент якісного оздоблення

Ґрунтовки для внутрішніх робіт використовуються для підготовки поверхонь для нанесення фінішного шару, наклеювання шпалер, покриття стін або підлоги керамічною плиткою. Вони дозволяють захистити стіни від вологи, покращують міцність та адгезійні властивості оздоблювальних матеріалів. Ґрунтовки для внутрішнього використання надходять у продаж:

Перед нанесенням розпилювачем, валиком або пензлем ґрунтовки ретельно перемішують. Склади мають водовідштовхувальну і бактерицидну дію, перешкоджають відшаровуванню тинькування і поширенню грибків. Для досягнення максимального захисного ефекту важливо правильно вибрати різновид ґрунтовки.

Для зміцнення поверхонь з пухких матеріалів та скорочення кількості фарби для фінішного оздоблення стін бажано використовувати ґрунтовки глибокого проникнення. Вони здатні заповнювати дрібні подряпини та нерівності стін. Ґрунтовки бетоноконтакт наносять на бетон, скло і метал — це клейовий склад, який робить поверхню злегка шорсткою та ідеально придатною для нанесення фінішного шару обробки відразу після висихання. Клейова ґрунтовка може бути спеціалізованою та універсальною. Ґрунтовки для внутрішніх робіт виготовлені з екологічно чистих компонентів і не мають запаху.

На сайті інтернет-магазину «Decoratorskyi» ви зможете замовити ґрунтовки для будь-якого типу покриття: деревини, гіпсокартону, натурального та штучного каменю, тинькування та металу. Ми пропонуємо перевірені часом ґрунтувальні склади за максимально доступними цінами. Приблизну витрату, призначення та особливості використання кожного складу уточнюйте у менеджера сайту. Оформляйте замовлення та отримуйте кращі оздоблювальні матеріали, не виходячи з дому.

Бельгійський декор
Молдинги, плінтус, карниз, декоративні матеріали
ДЕТАЛЬНІШЕ
Бельгійський декор