0
0

Ґрунтовки водоемульсійні

У даній категорії немає товарів.

Продовжити

Ґрунтовка водоемульсійна відмінний матеріал для підготовки поверхонь до фарбування

Ґрунтовка водоемульсійна складається з дрібних частинок полімерів і використовується для підготовки стін, стель до фінішного фарбування фарбами на основі водної емульсії. Вона забезпечує заповнення незначних нерівностей основи та робить поверхню трохи гладкішою. Грамотно підібраний склад після висихання робить малопомітними плями на стінах і захищає основу від перезволоження.

Підвищений попит мають водоемульсійні ґрунтовки на основі акрилових смол. Вони легко лягають на кам'яні, дерев'яні та мінеральні основи і забезпечують високий рівень адгезії з водоемульсійними фарбами. Після нанесення ґрунтовки на поверхню значно зменшується витрата фінішних фарбувальних складів і зберігається здатність пропускати повітря.

Властивості ґрунтовок на водоемульсійній основі

Ґрунтовки на водній основі обирають залежно від умов їхнього подальшого використання. В асортименті інтернет-магазину «Decoratorskyi» широко представлені ґрунтовки:

Після нанесення та висихання ґрунтовки поверхневі шари просочуються та склеюються, внаслідок чого підвищується міцність основи для фінішного покриття.

Ґрунтовка надходить у продаж у вигляді повністю готового до нанесення складу, який перед застосуванням досить ретельно розмішати або у вигляді концентрованої емульсії, яку перед застосуванням потрібно розбавити за інструкцією до бажаної консистенції. Наносять склади тонким шаром розпилювачем, валиком чи пензлем. Після закінчення робіт ґрунтовка легко змивається з інструментів теплою водою с милом.

На нашому сайті ви можете замовити оздоблювальні матеріали від найкращих будівельних брендів за найдоступнішою ціною. Шукайте в каталозі все що вам потрібно. Ми самі організуємо доставлення за вказаною адресою.

Бельгійський декор
Молдинги, плінтус, карниз, декоративні матеріали
ДЕТАЛЬНІШЕ
Бельгійський декор