0
0

Шпалери Сучасна класика

0
Шпалери, 215725, Magnolia & Pomegranate, Woodland Walk, Sanderson..
4 346 грн.
0
Шпалери, 215726, Magnolia & Pomegranate, Woodland Walk, Sanderson..
5 913 грн.

Для затишних інтер'єрів шпалери сучасна класика в асортименті

Головна перевага вибраного стилю – універсальність. Завдяки багатокомпонентності, здатності поєднувати різні елементи таке оздоблення органічно виглядає в інтер'єрах як елітних квартир, так і бюджетних. Що випускаються з гарантією якості, шпалери сучасна класика гармонійно підкреслюють особливості форми приміщення, приховують дрібні дефекти стін, привносять відчуття романтичності, легкості сприйняття, елегантності. Ми працюємо лише з перевіреними брендами, тому у продажу онлайн-магазину Decoratorskyi завжди є широкий асортимент товарної групи за різними ознаками.

Характерні риси стилю

Ми уважно вивчаємо купівельний попит та пропонуємо моделі, які користуються популярністю, отримали чимало яскравих емоційних відгуків. До каталогу входять варіанти рулонів із характерними особливостями стилю сучасна класика:

У нас можна купити товар з оригінальними орнаментами, хитромудрими візерунками, дрібною геометрією. Властиві класиці канони симетричності, впорядкованості, пропорційності знаходять втілення в лаконізм ліній, досягненні природності в малюнках.

Колірна гама покликана надати ще більшу виразність зображень. Перевага надається природним відтінкам (блакитному, бежевому, сірому, чорному, білому тощо). Однак для створення яскравих візуальних акцентів використовується і витонченіша або насиченіша палітра. Дуже виграшно виглядають в інтер'єрі покриття бордового, бузкового, бузкового, смарагдового відтінків. Якщо приглушені за тональністю шпалери під сучасну класику доречні в спальні, дитячій, кабінеті, передпокої, ефектні зовні варіанти добре прикрашають вітальню, зонуючи при необхідності простір, привертаючи увагу до особливостей планування приміщення.

Як купити товар вигідно

Завдяки широкій дилерській мережі ми маємо можливість швидко доставити замовлення без його подорожчання. Всі представлені в каталозі моделі є в наявності та доступні для замовлення. Ми пропонуємо зносостійкий товар у різноманітності декору та оптимальні ціни в роздріб та дрібним оптом.

Придбати ще дешевше можна в періоди дії акцій. З нами співпрацювати комфортно, вигідно та надійно.

Бельгійський декор
Молдинги, плінтус, карниз, декоративні матеріали
ДЕТАЛЬНІШЕ
Бельгійський декор