0
0

Шпалери Етно

У даній категорії немає товарів.

Продовжити

Шпалери етно –заряджений енергією предків неповторний декор

Оригінальною ноткою у дизайні приміщень стає декор в етностилі. Цей напрямок поєднує в собі масу уявлень про красу різних народів світу. Багато малюнків побудовані на невловній символіці яка є ключем до глибинних скарбів етносу. Прикрашати квартиру, заміський будинок або офіс шпалерами в стилі етно воліють активні, люблячі подорожі й архаїчну красу люди. Оригінальне оздоблення надає приміщенню неповторного колориту.

Характеристики етностилю

Шпалери під етностиль дуже різноманітні, але у них є спільні риси — це прості та складні орнаментальні переплетення, яскравість фарб та динамічність сюжетів. Дуже популярні шпалери:

В індійському стилі багато пурпуру, насичених кольорів напівдорогоцінного каміння та яскравих забарвлень, в єгипетському – переважають сонячні пастельні тони. Африканський стиль насичений теракотовими відтінками обпаленої глини, вохри, синього неба та золота. Арабська в'язь шикарно виглядає на теракотовому, темно сірому або смарагдовому тлі. Скандинави віддають перевагу синім та бірюзовим тонам морських хвиль.

Для яких приміщень підходять?

Завдяки неймовірному змішанню культур, орнаментів, візерунків та квітів шпалери етно завжди займають домінуюче місце в інтер'єрі. Вони можуть прикрасити приміщення будь-якої функціональної спрямованості. Підходять для оздоблення холів, віталень, кабінетів та спалень. Особливо привабливо вони виглядають в єдиному ансамблі з ретельно підібраними аксесуарами, статуетками, настільними лампами, ширмами, диванними подушками, дзеркалами та вазами.

Зі шпалерами в етностилі легко поєднуються плетені й дерев'яні меблі та фіранки з грубої тканини. Вони ідеально підходять для оформлення кафе та ресторанів національної кухні, дискотек, барів, виставкових та торгівельних залів.

Інтернет-магазин «Decoratorskyi» пропонує широкий вибір матеріалів для оформлення вишуканих інтер'єрів в будь-якому стилі. За каталогом ви зможете замовити привабливі заряджені непереможною енергією предків шпалери з різноманітним малюнком. Оформляйте замовлення і принесіть у ваш будинок добробут радість та удачу. Ми допоможемо знайти та купити те, що потрібно саме вам. Гарантуємо високу якість усіх товарів. Доставляння займає кілька днів.

Бельгійський декор
Молдинги, плінтус, карниз, декоративні матеріали
ДЕТАЛЬНІШЕ
Бельгійський декор