0
0

Шпалери Ар-деко

0
Шпалери, 111693, Entity, Entity, Harlequin..
3 564 грн.

Шпалери ар-деко — найкраще оздоблення вишуканих інтер'єрів

Одним зі зручних і порівняно простих засобів прикраси стін приміщення є шпалери ар-деко. Малюнки полотен гармонійно поєднують у собі елементи модерну, класики, хай-теку, бароко та інших стилів. Любителі вишуканого оздоблення легко поєднують шпалери в стилі ар-деко з мармуровими елементами, дзеркалами та картинами в масивних різьблених рамах.

Декоративні особливості

Малюнок шпалер для стін ар-деко може об'єднувати в собі зображення різних тематик, що іноді суперечать один одному. Наприклад:

  1. В абстрактному візерунку часто простежується комбінація накладених розмитих чи чітких контурів сюжетних сценок, чи фігур, це можуть бути етнічні індійські, єгипетські та притаманні іншим народам світу візерунки.
  2. На невеликій ділянці шпалерного полотна допускається комбінування стриманих пастельних відтінків та яскравих фрагментів у вигляді геометричних фігур, ламаних, прямих та вигнутих ліній.
  3. На фоні симетричних композицій можна зустріти кілька асиметричних компонентів. Поєднання суворого порядку та асиметрії надає приміщенню динамічної активності.

Оформлення в стилі ар-деко дозволяє створювати інтер'єри в повній відповідності до ваших бажань. Допускається абстракція, орнамент, клітина, широка та вузька, поперечна та вертикальна смужка, рослинні візерунки. Варіантів обробки багато, але не варто забувати, що обробка стін лише вишукане тло. Вона не повинна привертати до себе всю увагу. Шпалери здатні максимально підкреслити красу меблів та елементів декору незвичайних статуеток, масок, панно, світильників, диванних подушок та прикрас в національній тематиці.

Ар-деко шпалери в інтер'єрі

Витримані в пастельній кольоровій гамі шпалери для стін ар-деко відмінний варіант для оформлення дитячої кімнати або спальні. У таких композиціях часто використовують спокійний основний тон та кілька другорядних відтінків. Малюнок шпалер може стати імітацією обробки стін натуральними матеріалами у вигляді деревини, цегляної чи кам'яної кладки, але перевантажувати ними інтер'єр не варто.

Шпалери з великими компонентами зазвичай використовують для обробки лише однієї стіни приміщення. Фон повинен підкреслювати красу меблів, а не привертати увагу до себе. В оздобленні віталень можна використовувати шпалери в експресивному стилі з невеликою кількістю яскравих компонентів, а шпалери глибоких насичених тонів без срібла і позолоти прикрасять простору кухню.

Доступне за ціною оздоблення стін у стилі ар-деко

Інтернет-магазин «Decoratorskyi» пропонує широкий спектр стінових оздоблювальних матеріалів у стилі ар-деко за ціною виробника. Вибирайте у нашому каталозі шпалери по кольоровій гамі та малюнку. Оформлення приміщення може бути виконане шпалерами одного типу, або комбінацією шпалер різної фактури та малюнка. Прикрасить інтер'єр грамотне розміщення акцентів, доповнене відповідними аксесуарами та меблями.

Бельгійський декор
Молдинги, плінтус, карниз, декоративні матеріали
ДЕТАЛЬНІШЕ
Бельгійський декор