0
0

Олійна фарба

У даній категорії немає товарів.

Продовжити

Універсальні масляні фарби для оздоблювальних робіт приміщень

Протягом багатьох років для внутрішнього та зовнішнього оздоблення застосовуються олійні фарби. Склади, що добре лягають на заґрунтований бетон, метал та деревину, не бояться вологи, надійно захищають поверхні від зовнішніх впливів, надають їм бажаний колір та привабливий вигляд.

З чого зроблена олійна фарба

В основі олійної фарби для стін лежить оліфа. Вона може бути натуральною з конопляної, соняшникової чи лляної олії, синтетичною та комбінованою з додаванням 17-40% штучної оліфи або розчинника (гас, бензин, сольвент, уайт-спірит) до натуральної оліфи. У сучасних забарвлюючих сумішах може застосовуватися модифікована оліфа, яка складається з натуральних олій та алкідних смол. У продаж надходять олійні фарби двох типів:

Бажаний колір фарби досягається додаванням мікроскопічних барвників синтетичного або природного походження і наповнювача у вигляді тальку або бариту. Висихання фарби прискорюють солі марганцю та кобальту.

Для рівномірного нанесення валиком або пензлем фарбу перед застосуванням ретельно перемішують. При роботі з фарбо пультом деякі майстри для збільшення плинності додають оліфу до купленого складу. Увага! При змішуванні різних фарб не можна допускати хімічну взаємодію. Фарби на органічній основі не змішують з мінеральними фарбами.

Фарби олійні мають різну покривну здатність. Деякі (білила, кобальти, кадмії тощо) здатні легко перекривати нижчі шари висохлої фарби при тонкому шарі нанесення. Фарби з органічних пігментів при нанесенні тонким шаром майже прозорі.

Переваги та недоліки масляних фарб

Попри переповненість будівельного ринку сучасними лакофарбовими складами масляні фарби, як і раніше добре купують. Вони мають безліч переваг:

Розглядаючи перелік переваг, не варто забувати і про недоліки. Фарба олійна має:

Інтернет-магазин «Decoratorskyi» пропонує олійні фарби купити за найвигіднішими цінами. На нашому сайті представлена лише сертифікована продукція від перевірених брендів. Гарантуємо найвищу якість та своєчасне доставляння.

Бельгійський декор
Молдинги, плінтус, карниз, декоративні матеріали
ДЕТАЛЬНІШЕ
Бельгійський декор